Hornonitrianske folklórne slávnosti v Prievidzi

Sobota (15. 6. 2024)

  • odchod od ZŠ Tupolevova 20 o 9:00,
  • zoznam detí TU,
  • poplatok za festival 30 € budeme vyberať od detí v autobuse,
  • vystúpenie v programe VESELOŽE o 14:00 na Námestí slobody v Prievidzi – program Don Šajn,
  • spať budeme v základnej škole v Bojniciach – pribaliť deťom spacáky a karimatky.

Nedeľa (16. 6. 2024)

  • doobeda spoločný program, poobede návšteva Bojnického zámku,
  • predpokladaný príchod pred ZŠ Tupolevova 20 o 17:30.

Nezabudnúť

  • kroje, krojové súčiastky, obuv,
  • spacáky, karimatky,
  • tričká a bundy Hájenka,
  • pre istotu plavky.

MF DFS BA – zoznam tanečníčok a tanečníkov

Piatok (7. 6. 2024) – Hviezdoslavovo nám.

1GarafaKrištof
2VoľanskýOndrej
3VoľanskýJozef
4HrončoTimon
5KulifajAdam
6HnilicaSamuel
7ŽoldošJuraj
8ŠtefanovičMatej
9KošudaJakub
10MrnkaJakub
11ŠotFilip
12AntalJakub
13KozákJakub
14TopákJozef
15RebrošViliam
16ĎuračkováLucia
17MiškóciováPaulína
18CsíziováTimea
19MendelováHana
20GešvantnerováGréta
21ChanawaniJasmina
22KropuchováEliška
23ZubekováDorota
24RebrošováMichaela
25ResutíkováEliška
26BochenAlicya
27TopákováJuliana
28ŠtendováNikola
29Kulifajová Sofia
30OmanováKamila
31ČížováLujza
32AntalováAnna
33BajčanováMária
34BošeľováMarína
35ŠevčíkováRomana
36RebrošováEma
37PelikánováLara

Sobota (8. 6. 2024) – Knižkova dolina, Rača

1GarafaKrištof
2VoľanskýOndrej
3VoľanskýJozef
4HrončoTimon
5KulifajAdam
6HnilicaSamuel
7ŽoldošJuraj
8ŠtefanovičMatej
9KošudaJakub
10MrnkaJakub
11ŠotFilip
12AntalJakub
13KozákJakub
14TopákJozef
15RebrošViliam
16ĎuračkováLucia
17PelikánováLara
18ChanawaniJasmina
19CsíziováTimea
20RebrošováMichaela
21ZubekováDorota
22MiškóciováPavlína
23KropuchováEliška
24KozákováKatarína
25BajčanováMária
26BošeľováMarína
27LustonováOlívia
28RebrošováEma
29ČížováLujza
30TopákováJuliana
31ŠevčíkováRomana
32ČervenákováHana

Nedeľa (9. 6. 2024) – Hlavné nám.

1GarafaKrištof
2VoľanskýOndrej
3VoľanskýJozef
4HrončoTimon
5KulifajAdam
6HnilicaSamuel
7ŽoldošJuraj
8KošudaJakub
9MrnkaJakub
10ŠotFilip
11AntalJakub
12TopákJozef
13RebrošViliam
14PelikánováLara
15ChanawaniJasmina
16CsíziováTimea
17RebrošováMichaela
18ZubekováDorota
19MiškóciováPavlína
20KropuchováEliška
21KozákováKatarína
22BajčanováMária
23BošeľováMarína
24ČervenákováHana
25TopákováJuliana
26ŠevčíkováRomana
27RebrošováEma
28ČížováLujza


Medzinárodný festival DFS v Bratislave

Piatok (7. 6. 2024)

  • zraz o 14:00 vo V-klube na nám. SNP č. 12,
  • presun na zraz o 15:00 pri Morovom stĺpe na Rybnom námestí už oblečení v kroji (Dobrá Niva),
  • začiatok sprievodu Starým mestom o 15:30,
  • vystúpenie v Altánku na Hviezdoslavovom nám. v programe od 17:00.

Sobota (8. 6. 2024)

  • zraz o 13:30 na amfiteátri v Knižkovej doline v Rači,
  • vystúpenie v programe od 15:00 (Fašánk zo Štefanova),
  • spoločenský večer od 18:00 (deti majú zabezpečený guľáš).

Nedeľa (9. 6. 2024)

  • zraz vo V-klube na Nám. SNP 12 o 14:00 (dievčatá už učesané),
  • vystúpenie v galaprograme na Hlavnom nám. od 15:00 (Fašánk zo Štefanova).

Ďalšie informácie

  • harmonogram pre tých, ktorí ubytovávajú deti z DFS Turiec sme posielali e-mailom,
  • zoznam detí, ktoré vystupujú nájdete TU.

Vystúpenie na stavanie mája

Vystúpenie na Nám. Republiky (1. 5. 2024)

  • zraz tanečníčky a tanečníci o 11:30 na ZŠ Tupolevova 20,
  • zraz muzikantky a muzikanti o 12:00 na ZŠ Tupolevova 20,
  • začiatok vystúpenia o 13:35 na Nám. Republiky,
  • program: Dobronivskí bandúri, Dobrá Niva – malé spevy, Dobrá Niva – muzikantské číslo,
  • deti dostanú lístky na guláš,
  • zoznam detí TU.

Zoznam detí na stavanie mája

1JozefVoľanský
2KrištofGarafa
3OndrejVoľanský
4SamuelHnilica
5TimonHrončo
6JurajŽoldoš
7MartinGajdoš
8AdamKulifaj
9MatejŠtefanovič
10FilipŠot
11JakubMrnka
12JakubAntal
13TobiasBarát
14ViliamRebroš
15PaulínaMiškóciová
16LaraPelikánová
17NatáliaBilická
18MichaelaRebrošová
19LillyLehotská
20JasminaChanawani
21TamaraFendeková
22HanaMendelová
23AlicyaBochen
24EliškaResutíková
25AnnaAntalová
26KamilaOmanová
27JohanaSchlöglová
28NikolaŠtendová
29HanaČervenáková
30MarínaBošeľová
31AmandaKmeťová
32MáriaBajčanová
33NelaBlizmanová
34EmaRebrošová

© 2014 O.Z. Hájenka | Created by fine fox