Vystúpenie v SĽUKu

Bábky v parku a Deň detí v SĽUKu (19. september 2020)

10:45 – zraz v Divadle SĽUK,

11:00 – predstavenie Gašparko,

13:30 – 1. vystúpenie,

17:00 – 2. vystúpenie,

18:00 – predpokladaný koniec.

Z dôvodu aktuálnych nariadení nebudú počas akcie dostupné gastro stánky, odporúčame zabaliť deťom stravu na celý deň.

Program: Koza zdochla, Don Šajn.

Prípadné otázky o vystúpení, či celkovo o podujatí, prosíme komunikovať priamo s vedúcimi Hájenky.

Zoznam tanečníkov a tanečníčok:

1VerešIvan
2HorváthJán
3Bošeľa Ondrej 
4RumankoMatej
5GarciaKristián
6Voľanský Juraj
7VšetečkaMaroš
8KmiecikKrzistof
9GarafaViktor
10KropuchSamuel
11Bošeľa Juraj
12MendelJakub
13GarafaKrištof
14TrangelSimon
15Voľanský Ondrej 
16Voľanský Jozef
1ŠtefanovičováŽofia
2TrangelováSarah
3Balogová Hana
4VerešováJana
5ŽebyováMarianna
6ButlerEmma
7MičanováAneta
8NovákováMartina
9Gižická Tereza
10Machajdíková Hana
11Chlpeková Lenka
12Lapinová Viktória
13OleksíkováIzabela
14MiškóciováPaulína
15FendekováTamara
16OmanováAdela
17Hašková Lucia
18ČernohousováNatália
19BilickáNatália
20ČížováKlára
21GešvantnerováGréta

Pozývame na konkurz do Hájenky

Pozývame na konkurz do DFS Hájenka

  • všetky školopovinné deti, teda deti od 6 rokov,
  • medzi tanečníkov, spevákov a muzikantov,
  • stačí si pripraviť obľúbenú pesničku a prísť v dobrej nálade,
  • ideálne s cvičkami na prezutie.

Uvidíme sa 16. septembra 2020 od 17:00 do 19:00 v CC Centre.

Augustový nácvik a vystúpenie

Štvrtok (27. augusta 2020) bude nácvik na ZŠ Tupolevova 20 od 17:00 do 20:00.

Vystúpenie (29. augusta 2020)

  • zraz o 15:00 – bunker BS8 pri vojenskom cintoríne (TU) –
    už oblečení v kroji (krpce zobrať so sebou, prezujeme sa na mieste),
  • program začína o 16:00, predpokladaný koniec vystúpenia o 16:45.

Zoznam detí na sústredenie (7. 3. 2020)

CHLAPCI 
skupina I.
CHLAPCI 
skupina II.
DIEVČATÁ 
skupina I.
Dievčatá
skupina II.
Kristián Garcia
Jakub LivařLucia ĎuračkováJasmina Chanawani
Maroš VšetečkaDaniel ĎuračkaViktória LapinováRadana Kozáková
Viktor GarafaTomáš GumbírIzabela Oleksíková
Krzisztof KmiecikOskar KollárPaulína Miškóciová
Matúš KmeťoTimon HrončoHana Mendelová
Juraj BošeľaAdam KulifajTamara Fendeková
Jakub MendelSamuel HnilicaAdela Omanová
Krištof GarafaBruno ProkopLucia Hašková
Simon TrangelJuraj ŽoldošNatália Černohousová
Leo SiposMatej ŠtefanovičNatália Bilická
Ondrej VoľanskýOndrej HudekHana Horváthová
Jozef VoľanskýKlára Čížová
Jozef ReinoldGréta Gešvantnerová
Alžbeta Noščáková
Lara Pelikánová
Hana Gräffingerová
Natália Holenia
Helena Galandová
Dorota Pastierová
Helena Gigič
Lea Werner
Zuzana Machajdíková

© 2014 O.Z. Hájenka | Created by fine fox