Skupiny

Dievčatá skupina I.A

Nácviky:

utorok: tanec a spev 17:00 – 19:00
štvrtok: spoločný 17:00 – 19:00

Zoznam:

1 Ďuračková Lucia
2 Lapinová Viktória
3 Miškóciová Paulína
4 Mendelová Hana
5 Fendeková Tamara
6 Černohousová Natália
7 Bilická Natália
8 Gešvantnerová Gréta
9 Noščáková Alžbeta
10 Gogorová Alexandra
11 Pelikánová Lara
12 Holenia Natália
13 Galandová Helena
14 Chanawani Jasmina
15 Csíziová Timea
16 Fendeková Viktória
17 Rebrošová Michaela
18 Kráčalíková Kristína
19 Lehotská Lilly
20 Zubeková Dorota
21 Švarcová Kristína
22 Kulifajová Laura
23 Šnáblová Simona
24 Resutíková Eliška
25 Čížová Lujza
26 Bochen Alicya
27 Topáková Juliana
28 Štendová Nikola
29 Laššáková Karolína
30 Kropuchová Eliška
31 Kmeťová Amanda
32 Kulifajová Sofia

Dievčatá skupina I.B

Nácviky:

utorok: tanec a spev 17:00 – 19:00
štvrtok: tanec 17:00 – 19:00

Zoznam:

1OmanováKamila
2KečkováKlára
3BlizmanováNela
4HašováDominika
5VavrekováLaura 
6BernadičováNina
7ŠevčíkováRomana
8KozákováKatarína
9KubinováNatália 
10BajčanováMária
11LustoňováOlívia
12ZaťkováLaura
13PavlisLily
14SmrekováNina
15LibičováLiliana
16BošeľováMarína
17ČervenákováHana
18PavlisNela
19ProkeinováPaula
20RebrošováEma
21SchlöglováJohana
22ZajacováPaula 
23ZajacováKarla
24AntalováAnna
25ZaťkováMichaela

Chlapci skupina I.

Nácviky:

utorok: tanec a spev 17:00 – 19:00
štvrtok: spoločný 17:00 – 19:00

Zoznam:

1 Všetečka Maroš
2 Garafa Viktor
3 Kropuch Samuel
4 Bošeľa Juraj
5 Garafa Krištof
6 Voľanský Ondrej
7 Voľanský Jozef
8 Hrončo Timon
9 Kulifaj Adam
10 Hnilica Samuel
11 Žoldoš Juraj
12 Gajdoš Martin
13 Štefanovič Matej
14 Buntaj Vladimír
15 Košuda Jakub
16 Barat Tobias
17 Goffa Samuel
18 Mrnka Jakub
19 Šot Filip

Dievčatá skupina II.

Nácviky:

pondelok: tanec 17:00 – 19:00

streda: tanec a spev 17:00 – 19:00

Zoznam:

1 Remeníková Zara
2 Noščáková Katka
3 Bosáková Lucia
4 Fronková Simona
5 Racz Sara
6 Prágerová Vanesa
7 Boldiová Lenka
8 Bajčanová Hanka
9 Matušková Hana
10 Kačmarčíková Elenka
11 Fialová Rebeka
12 Pasečná Lina
13 Bernadičová Hana
14 Jacková Stela
15 Rusínová Dorota
16 Kráľovičová Anička
17 Červenáková Zuzana
18 Chynoradská Paulína
19 Smreková Kristína
20 Liptáková Ella
21 Liptáková Emma

Chlapci skupina II.

Nácviky:

streda: tanec a spev 17:00 – 19:00 (noví do 18:30)

Zoznam:

1 Antal Jakub
2 Kozák Jakub
3 Topák Jozef
4 Streška Vilko
5 Sládek Adam
6 Matej Bajčan
7 Tomáš Baláž
8 Ján Galanda
9 Lukáš Kázik
10 Philip Khúla
11 Július Michálek
12 Oliver Nečesaný
13 Viliam Rebroš
14 Dávid Šot
© 2014 O.Z. Hájenka | Created by fine fox