Akcie

Čo nás čaká a neminie

Platí pre skupinu chlapci I. a skupinu dievčatá I.A, ak nie je napísané inak:

5. 8. 2021 (št) od 9:30 do 18:00 – sústredenie na ZŠ Tupolevova 20 (Koza zdochla)

6. – 9. 8. 2021 (pia – ne) – Folklórny festival Koliesko v Kokave nad Rimavicou

28. 8. 2021 (so) – Vystúpenie na oslavy SNP pri Bunkri v Petržalke

1. 9. 2021 (st) cca o 19:00 – Osobnosť Petržalky – DK Zrkadlový háj

Júnové vystúpenia

Vystúpenie v sobotu 19. 6. 2021 – Amfiteáter Rača

  • vystúpenie platí len pre skupinu tancujúcu tanec Koza zdochla (chlapci I. a výber zo skupín dievčat I.A a I.B)
  • zraz o 14:20 na Amfiteátri Rača (Knižkova dolina 1) už oblečení v kroji,
  • začiatok vystúpenia o 15:30,
  • predpokladaný koniec o 16:30,
  • program: Koza zdochla.

—————————————————————————————————————–

Vystúpenie v nedeľu 20. 6. 2021 – Divadlo SĽUK

  • vystúpenie platí pre všetky skupiny – prípravku, dievčatá II., dievčatá I.B, dievčatá I.A, chlapcov I.,
  • zraz o 13:00 v Divadle SĽUK v Rusovciach,
  • začiatok vystúpenia o 15:00 na bočnom javisku vonku,
  • program: Lenivci, Koza zdochla, Sotyš, Tancuvali malie deti,
  • vstup na vystúpenie je voľný,
  • po vystúpení vystupujúce deti dostanú občerstvenie,
  • následne bude vonku voľná zábava,
  • nezabudnúť si: kroje, krojové súčiastky, obuv, biele ponožky, gumičky, sponky, mašle, klobúky, opasky.

Deň detí v SĽUKu

Na podujatí Deň detí v SĽUKu v sobotu 29. mája 2021 budeme účinkovať s našimi Lenivcami:

  • 11:00 – zraz v Divadle SĽUK v Rusovciach,
  • 12:20 – prvé vystúpenie – Lenivci (vonku na bočnej terase),
  • 15:00 – druhé vystúpenie – Lenivci (vonku na bočnej terase),
  • 16:00 – predpokladaný koniec aj s prezlekom.

Dievčatá prosíme, aby prišli už učesané.

Nezabudnúť si kroje, krpce, biele ponožky, chlapci klobúky a palice, dievčatá červené mašle.

Pozývame na konkurz do Hájenky

Pozývame na konkurz do DFS Hájenka

  • všetky školopovinné deti, teda deti od 6 rokov,
  • medzi tanečníkov, spevákov a muzikantov,
  • stačí si pripraviť obľúbenú pesničku a prísť v dobrej nálade,
  • ideálne s cvičkami na prezutie.

Uvidíme sa 16. septembra 2020 od 17:00 do 19:00 v CC Centre.

Zoznam detí na sústredenie (7. 3. 2020)

CHLAPCI 
skupina I.
CHLAPCI 
skupina II.
DIEVČATÁ 
skupina I.
Dievčatá
skupina II.
Kristián Garcia
Jakub LivařLucia ĎuračkováJasmina Chanawani
Maroš VšetečkaDaniel ĎuračkaViktória LapinováRadana Kozáková
Viktor GarafaTomáš GumbírIzabela Oleksíková
Krzisztof KmiecikOskar KollárPaulína Miškóciová
Matúš KmeťoTimon HrončoHana Mendelová
Juraj BošeľaAdam KulifajTamara Fendeková
Jakub MendelSamuel HnilicaAdela Omanová
Krištof GarafaBruno ProkopLucia Hašková
Simon TrangelJuraj ŽoldošNatália Černohousová
Leo SiposMatej ŠtefanovičNatália Bilická
Ondrej VoľanskýOndrej HudekHana Horváthová
Jozef VoľanskýKlára Čížová
Jozef ReinoldGréta Gešvantnerová
Alžbeta Noščáková
Lara Pelikánová
Hana Gräffingerová
Natália Holenia
Helena Galandová
Dorota Pastierová
Helena Gigič
Lea Werner
Zuzana Machajdíková

© 2014 O.Z. Hájenka | Created by fine fox