Akcie

Vystúpenia cez víkend

1. 12. 2017 (piatok)

  • zraz vybraných detí zo skupiny I. a muziky v Hoteli Nivy o 18:45,
  • privítanie hosťovských súborov z Krakowa, krátky program v civile (tance zo Školy) a škola tanca,
  • predpokladaný koniec o 21:00.

2. 12. 2017 (sobota) – Hlavné námestie, Vianočná Bratislava, Vianočné mosty medzi mestami

  • zraz skupina I. a muzika o 14:00 na Hlavnom námestí pri pódiu už prezlečení v kroji a dievčatá učesané,
  • začiatok vystúpenia o 14:30,
  • deti na vystúpenia pod kroj teplo oblečte, biele svetre pod blúzky, hrubé pančuchy a pod.,
  • program: Džafkulina, Divné veci, Betlehemci, Veľké koledy, Traja králi.

2. 12. 2017 (sobota) – Petržalské vianočné trhy

  • zraz vybrané deti zo skupiny I. a skupiny II. a muzika o 16:30 na Námestí republiky v Petržalke pri pódiu už prezlečení v kroji a dievčatá učesané,
  • začiatok vystúpenia o 17:00,
  • deti na vystúpenia pod kroj teplo oblečte, biele svetre pod blúzky, hrubé pančuchy. čižmy čierne alebo hnedé a pod.,
  • program: Džafkulina, Divné veci, Malé koledy, Traja králi.

ZOZNAMY DETÍ NA VYSTÚPENIA:

1. 12. 2017 – Hotel Nivy (18:45):

1 Vitárius Ľudovít
2 Všetečka Tomáš
3 Hrdlička Jakub
4 Topák Oskar
5 Sedláček Adam
6 Horváth Ján
7 Bošeľa Ondrej
8 Vitárius Iris
9 Stachová Katarína
10 Nyiregyházka Lea
11 Trangelová Sarah
12 Madejová Tamara
13 Rohutná Elizabeth
14 Štenda Richard
15 Halagačka Michal
16 Mikulcová Hana
17 Bodnárová Ela
18 Kubíková Tereza

2. 12. 2017 – Hlavné námestie (14:30):

1 Vitárius Ľudovít
2 Všetečka Tomáš
3 Hrdlička Jakub
4 Topák Oskar
5 Sedláček Adam
6 Vereš Ivan
7 Horváth Ján
8 Bošeľa Ondrej
9 Všetečka Maroš
10 Reinoldová Júlia
11 Vitárius Iris
12 Stachová Katarína
13 Štefanovičová Žofia
14 Nyiregyházka Lea
15 Trangelová Sarah
16 Madejová Tamara
17 Rohutná Elizabeth
18 Verešová Jana
19 Žebyová Marianna
20 Štenda Richard
21 Hanula Marek
22 Halagačka Michal
23 Babušíková Zuzana
24 Mikulcová Hana
25 Bodnárová Ela
26 Illéšová Ester
27 Huláková Romana
28 McKillop Emma
29 Kubíková Tereza

2. 12. 2017 – Petržalka trhy (17:00):

1 Vereš Ivan
2 Horváth Ján
3 Bošeľa Ondrej
4 Garcia Kristián
5 Voľanský Juraj
6 Všetečka Maroš
7 Kovács Andrej
8 Bošeľa Juraj
9 Martinko Jakub
10 Reinoldová Júlia
11 Stachová Katarína
12 Madejová Tamara
13 Rohutná Elizabeth
14 Skowron Karolína
15 Mičanová Aneta
16 Sásová Tamara
17 Chlpeková Lenka
18 Lapinová Viktória
19 Miškóciová Paulína
20 Černohousová Natália
21 Vajdová Ina
22 Machajdíková Hana
23 Ďuračková Lucia
24 Fendeková Tamara
25 Kleštinec Tomáš
26 Búci Marek
27 Holubek Adam
28 Trangel Simon
29 Voľanský Ondrej
30 Voľanský Jozef
31 Martinko Maťo
32 Macko Peter
33 Vrábľová Barbora
34 Bilická Natália
35 Horváthová Hana
36 Čížová Klára
37 Noščáková Alžbeta
38 Ščevíková Klára
39 Pelikánová Lara
40 Gräffingerová Hana
41 Gešvantnerová Gréta
42 Ratuská Eliška
43 Štenda Richard
44 Hanula Marek
45 Halagačka Michal
46 Babušíková Zuzana
47 Mikulcová Hana
48 Bodnárová Ela
49 Illéšová Ester
50 Huláková Romana
51 McKillop Emma
52 Kubíková Tereza
© 2014 O.Z. Hájenka | Created by fine fox