Akcie

Sústredenie v apríli

Sústredenie v apríli sa bude konať v ŠvP Piesočná v Moravskom Sv. Jáne 6. – 8. 4. 2018. Skupina A pôjde od piatka do nedele (autobusom), skupina B pôjde v sobotu na otočku (mikrobusom),

Skupina A:

  • kto je skupina A sa dozviete nižšie v zozname detí,
  • zraz pri ZŠ Tupolevova 20 v piatok o 6:45, odchod o 7:00,
  • máme zabezpečené ubytovanie a stravu 5x za deň,
  • predpokladaný príchod do BA je v nedeľu o 15:00 k ZŠ Tupolevova 20,
  • poplatok za sústredenie 20 € budeme vyberať od detí v autobuse/na mieste,
  • nezabudnúť si nácvičný úbor, charakterky/cvičky a prezúvky do hlavnej budovy,
  • ak má nejaké dieťa obmedzenia v strave, prosím nahláste to vedúcim, v čo najkratšom čase.

Skupina B:

  • kto je skupina B sa dozviete nižšie v zozname detí,
  • zraz pri ZŠ Tupolevova 20 v sobotu o 7:45, odchod o 8:00,
  • pre deti bude zabezpečená strava na celý deň, odchod do Bratislavy bude po večeri,
  • predpokladaný príchod do BA je v sobotu o 19:30,
  • poplatok za sústredenie 10 € budeme vyberať od detí v mikrobuse/na mieste,
  • nezabudnúť si nácvičný úbor, charakterky/cvičky a prezúvky do hlavnej budovy,
  • ak má nejaké dieťa obmedzenia v strave, prosím nahláste to vedúcim, v čo najkratšom čase.

Zoznam detí:

Skupina A Skupina B
PIA – NE SOBOTA
1 Vitárius Ľudovít 1 Ollé Tomáš
2 Všetečka Tomáš 2 Garafa Kryštof
3 Hrdlička Jakub 3 Kleštinec Tomáš
4 Topák Oskar 4 Búci Marek
5 Sedláček Adam 5 Voľanský Ondrej
6 Vereš Ivan 6 Voľanský Jozef
7 Horváth Ján 7 Macko Peter
8 Bošeľa Ondrej 8 Holúbek Adam
9 Rumanko Matej 9 Machajdíková Hana
10 Garcia Kristián 10 Ďuračková Lucia
11 Voľanský Juraj 11 Vajdová Ina
12 Všetečka Maroš 12 Popiková Ester
13 Kmiecik Krzisztof 13 Ratuská Eliška
14 Garafa Viktor 14 Fendeková Tamara
15 Kovács Andrej 15 Vrábľová Barbora
16 Bošeľa Juraj 16 Bilická Natália
17 Mendel Jakub 17 Čížová Klára
18 Martinko Jakub 18 Noščáková Alžbeta
19 Gáliková Nikoleta 19 Pavelková Lilien
20 Reinoldová Júlia 20 Pelikánová Lara
21 Vitárius Iris 21 Gešvantnerová Gréta
22 Kajanová Viktória 22 Gräffingerová Hana
23 Stachová Katarína 23 Jančovičová Paulína
24 Štefanovičová Žofia
25 Nyiregyházka Lea
26 Batrlová Linda
27 Gáliková Natália
28 Trangelová Sarah
29 Madejová Tamara
30 Rohutná Elizabeth
31 Blizmanová Zuzana
32 Balogová Hana
33 Verešová Jana
34 Žebyová Marianna
35 Bochen Mária
36 Skowron Karolína
37 Butler Emma
38 Mičanová Aneta
39 Nováková Martina
40 Gižická Tereza
41 Sásová Tamara
42 Pašková Katarína
43 Chlpeková Lenka
44 Lapinová Viktória
45 Sura Sofia
46 Oleksíková Izabela
47 Miškóciová Paulína
48 Mendelová Hana
49 Omanová Adela
50 Hašková Lucia
51 Černohousová Natália
52 Huláková Romana
53 Mikulcová Hana
54 Bodnárová Mária
55 Babušíková Zuzana
56 Ílešová Ester
57 McKillop Emma
58 Kubíková Tereza
59 Jantáková Klára
60 Halagačka Michal
61 Hanula Marek
62 Štenda Richard
© 2014 O.Z. Hájenka | Created by fine fox