Akcie

Sústredenie január

20. 1. 2018 (sobota)

  • týka sa skupiny II. a skupiny I. menších – zoznam sa nachádza nižšie,
  • miesto – ZŠ Tupolevova 20,
  • sústredenie bude prebiehať doobeda, aj poobede v časoch 10:00 – 13:00 15:00 – 18:00 (je možné, že niektoré deti budú mať nácvik len doobeda – oznámime to po nácviku doobeda),
  • program: Po škole, Hore skalkou,
  • deti prichystať rovnako ako na bežný nácvik.

21. 1. 2018 (nedeľa)

  • týka sa skupiny I. – zoznam sa nachádza nižšie,
  • miesto – ZŠ Tupolevova 20,
  • sústredenie bude prebiehať doobeda, aj poobede v časoch 10:00 – 13:00 15:00 – 18:00 (je možné, že niektoré deti budú mať nácvik len doobeda – oznámime to po nácviku doobeda),
  • program: Lenivci,
  • deti prichystať rovnako ako na bežný nácvik.

Zoznamy detí:

SOBOTA (20. 1. 2018) NEDEĽA (21. 1. 2018)
Černohousová Natália Kajanová Viktória
Hašková Lucia Batrlová Linda
Omanová Adela Gáliková Natália
Fendeková Tamara Rohutná Elizabeth
Ratuská Eliška Blizmanová Zuzana
Mendelová Hana Balogová Hana
Popiková Ester Verešová Jana
Verešová Hana Žebyová Marianna
Ďuračková Lucia Sura Sofia
Skowron Karolína Skowron Karolína
Vajdová Ina Sásová Tamara
Sura Sofia Pašková Katarína
Sásová Tamara Machajdíková Hana
Machajdíková Hana Popiková Ester
Oleksíková Izabela Oleksíková Izabela
Pelikánová Lara Mendelová Hana
Noščáková Alžbeta Ďuračková Lucia
Čížová Klára Vajdová Ina
Bilická Natália Fendeková Tamara
Gešvantnerová Gréta Omanová Adela
Gräffingerová Hana Hašková Lucia
Vrábľová Barbora Černohousová Natália
Jančovičová Paulína Verešová Hana
Horváthová Hana Ratuská Eliška
Zemanová Eliška Madejová Tamara
Ščevíková Klára Reinoldová Júlia
Pálková Liliana Butler Ema
Gergelová Rebeka Mičanová Aneta
Gogorová Alexandra Lapinová Viktória
Zemanová Ema Trangelová Sarah
Pavelková Lilien Stachová Katarína
Srnová Vivien Bochen Mária
Čechová Ninka Vitárius Ľudovít
Fronková Lucia Topák Oskar
Hepnerová Hana Vereš Ivan
Pašková Katarína Horváth Ján
Segiňáková Alžbeta Bošeľa Ondrej
Holenia Natália Voľanský Juraj
Garafa Kryštof Martinko Jakub
Kmiecik Krzistof Garafa Kryštof
Martinko Jakub Mendel Jakub
Bošeľa Juraj Garcia Kristián
Kovács Andrej Kmiecik Krzisztof
Ollé Tomáš Všetečka Tomáš
Voľanský Juraj Bošeľa Juraj
Všetečka Maroš Všetečka Maroš
Rumanko Matej Kovács Andrej
Garcia Kristián Garafa Viktor
Mendel Jakub
Garafa Viktor
Hanula Erik
Kleštinec Tomáš
Búci Marek
Holubek Adam
Gumbír Peter
Voľanský Ondrej
Voľanský Jozef
Stoličný Matúš
Macko Peter
Kajan Patrik
Livař Jakub
Martinko Matej
Hortai Kamil
Trangel Simon
Ďuračka Daniel
Gálik Juraj
Hnilica Samuel
Prokop Bruno
© 2014 O.Z. Hájenka | Created by fine fox