Akcie

Sústredenie február

Výber zo skupiny II. a prípravky

  • menný zoznam sa nachádza nižšie,
  • miesto – ZŠ Tupolevova 20,
  • sústredenie bude prebiehať 10. 2. 2018 (sobotu) poobede v čase 15:00 – 18:00,
  • program: Hore skalkou,
  • deti prichystať rovnako ako na bežný nácvik.

Výber zo skupiny I.

  • menný zoznam sa nachádza nižšie,
  • miesto – ZŠ Tupolevova 20,
  • sústredenie bude prebiehať 10. 2. 2018 (sobotu) doobeda v čase 10:00 – 13:00 a 11. 2. 2018 (nedeľu) doobeda aj poobede v časoch 10:00 – 13:00 15:00 – 18:00,
  • program: Na Radvanskom jarmoku,
  • deti prichystať rovnako ako na bežný nácvik.

Zoznamy detí:

SOBOTA doobeda + NEDEĽA doobeda a poobede SOBOTA poobede
Gáliková Nikoleta Jančovičová Paulína
Reinoldová Júlia Gešvantnerová Gréta
Vitárius Iris Pelikánová Lara
Stachová Katarína Gräffingerová Hana
Štefanovičová Žofia Zemanová Eliška
Nyiregyházka Lea Horváthová Hana
Trangelová Sarah Pálková Liliana
Kajanová Viktória Gogorová Alexandra
Batrlová Linda Zemanová Ema
Gáliková Natália Pavelková Lilien
Madejová Tamara Srnová Vivien
Rohutná Elizabeth Čechová Ninka
Blizmanová Zuzana Fronková Lucia
Balogová Hana Hepnerová Hana
Verešová Jana Vrábľová Barbora
Žebyová Marianna Bilická Natália
Bochen Mária Čížová Klára
Gižická Tereza Noščáková Alžbera
Verešová Hana Kráčalíková Kristína
Butler Emma Švolíková Stela
Mičanová Aneta Fendeková Viktória
Nováková Martina Sováková Simona
Lapinová Viktória Flímelová Sofia
Miškóciová Paulína Molnárová Nela
Chlpeková Lenka Reinold Jozef
Skowron Karolína Hanula Erik
Pašková Katarína Holubek Adam
Sásová Tamara Gumbír Peter
Sura Sofia Stoličný Matúš
Mendelová Hana Kajan Patrik
Vitárius Ľudovít Hortai Kamil
Všetečka Tomáš Trangel Simon
Hrdlička Jakub Livař Jakub
Topák Oskar Ďuračka Daniel
Sedláček Adam Gálik Juraj
Vereš Ivan Hnilica Samuel
Horváth Ján Prokop Bruno
Bošeľa Ondrej Martinko Matej
Rumanko Matej Kleštinec Tomáš
Garcia Kristián Búci Marek
Všetečka Maroš Voľanský Ondrej
Bošeľa Juraj Voľanský Jozef
Kovács Andrej Macko Peter
Garafa Viktor
Mendel Jakub
Martinko Jakub
Voľanský Juraj
Kmiecik Krzisztof
Garafa Krištof
© 2014 O.Z. Hájenka | Created by fine fox