O stránke – Kalendár

Máme novú stránku a v našom záujme je, aby ste ju mohli naplno využívať a bezproblémovo hľadať odpovede na Vaše otázky. Preto sme si pre Vás pripravili tieto články, ktoré Vám priblížia, čo všetko na našej novej stránke môžete nájsť.  😉

Na pravej lište ste si všimli, že máme kalendár.

Nie je tam len preto, aby ste vedeli, aký je dnes dátum, ale sú v ňom rôznymi farbami zaznačené všetky najbližšie nácviky, vystúpenia, sústredenia, zájazdy a pod. Žltou farbou sú nácviky prípravky, červenou nácviky skupiny II., zelenou nácviky skupiny I. a fialovou nácviky Jarabinky. Modrou farbou je zaznamenané vždy to dôležité, napr. 1. nácvik, konkurz, vystúpenie, sústredenie, zájazd, tábor… (obr. 1). Niekedy sú v jeden deň viaceré nácviky, ale zobrazí sa len jedna farba (obr. 2). Vtedy si môžete kliknúť na konkrétny deň a skontrolovať, či má aj Vaše dieťa nácvik.

 

Ak je nejaký deň prázdny a bežne v tento deň býva nácvik, tak sa v tento deň nácvik konať nebude (obr. 3). Väčšinou z dôvodu prázdnin, alebo štátneho sviatku.

Pod kalendárom je vždy napísaných najbližších 5 akcií (obr. 4). Takto si rýchlo môžete vždy skontrolovať, či sa nácvik bude konať, alebo či máme najbližší týždeň na pláne nejaké vystúpenie.

© 2014 O.Z. Hájenka | Created by fine fox