Skupiny

Dievčatá skupina I.A

Nácviky (môžu sa ešte meniť):

utorok: tanec a spev 16:30 – 19:00
štvrtok: spoločný 17:00 – 19:00

Zoznam:

1 Štefanovičová Žofia
2 Nyiregyházka Lea
3 Batrlová Linda
4 Gáliková Natália
5 Trangelová Sarah
6 Madejová Tamara
7 Klima Ema
8 Blizmanová Zuzana
9 Balogová Hana
10 Verešová Jana
11 Žebyová Marianna
12 Bochen Maja
13 Butler Emma
14 Mičanová Aneta
15 Nováková Martina
16 Gižická Tereza
17 Machajdíková Hana
18 Chlpeková Lenka
19 Vajdová Ina
20 Segiňáková Alžbeta
21 Kajabová Via
22 Ďuračková Lucia
23 Lapinová Viktória
24 Oleksíková Izabela
25 Miškóciová Paulína
26 Mendelová Hana
27 Fendeková Tamara
28 Omanová Adela
29 Hašková Lucia
30 Černohousová Natália
31 Bilická Natália
32 Horváthová Hana
33 Čížová Klára
34 Gešvantnerová Gréta
35 Noščáková Alžbeta
36 Gogorová Alexandra

Dievčatá skupina I.B

Nácviky (môžu sa ešte meniť):

utorok: tanec 17:00 – 19:00
streda: spev 18:00 – 19:00
štvrtok: spoločný 17:00 – 19:00

Zoznam:

1PelikánováLara
2GräffingerováHana
3ZemanováEma
4ČechováNina
5FronkováLucia
6HepnerováHana
7HoleniaNatália
8DugasováMichaela
9GalandováHelena
10PastierováDorota
11GigičHelena
12GrubišičAnja
13WernerLea
14ChanawaniJasmina
15MachajdíkováZuzana
16FendekováViktória
17RebrošováMichaela
18KráčalikováKristína
19ŠvolíkováStela
20MatulováVanda
21SovákováSimona
22FlímelováSofia
23GolaisováKlára
24BolekováDaniela
25KozákováRadana
26RattajováVanessa

Chlapci skupina I.

Nácviky (môžu sa ešte meniť):

utorok: tanec a spev 16:30 – 19:00
štvrtok: spoločný 17:00 – 19:00

Zoznam:

1 Vereš Ivan
2 Horváth Ján
3 Bošeľa Ondrej
4 Kiko Dominik
5 Rumanko Matej
6 Garcia Kristián
7 Voľanský Juraj
8 Všetečka Maroš
9 Kmiecik Krzisztof
10 Garafa Viktor
11 Kropuch Samuel
12 Kmeťo Matúš
13 Kovács Andrej
14 Bošeľa Juraj
15 Mendel Jakub
16 Garafa Krištof
17 Trangel Simon
18 Sipos Leo
19 Reinold Jozef
20 Voľanský Ondrej
21 Voľanský Jozef
22 Livař Jakub
23 Ďuračka Daniel
24 Gumbír Tomáš
25 Kollár Oskar
26 Hrončo Timon
27 Kulifaj Adam

Dievčatá skupina II.

Nácviky:

pondelok: tanec a spev 17:00 – 19:00

streda: tanec a spev 17:00 – 19:00

Zoznam:

1 Milly Nina
2 Benková Eva
3 Kmeťová Amanda
4 Čížová Lujza
5 Resutíková Eliška
6 Halová Hana
7 Brezinová Tamara
8 Mrvová Michaela
9 Bochen Alicya
10 Čimová Eliška
11 Bukňová Martina
12 Topáková Juliana
13 Štendová Nikola
14 Laššáková Karolína
15 Schödinger Ella
16 Kropuchová Eliška
17 Repáňová Nela
18 Schieberová Marcela
19 Baráňová Nela
20 Habodászová Lujza
21 Polónyová Ľubica
22 Omanová Kamila
23 Mojžišová Laura
24 Kečková Klára
25 Blizmanová Nela
26 Matušková Sabina
27 Hašová Dominika
28 Liptáková Nina
29 Mizeráková Karolína
30 Šimoňáková Kristína
31 Dančová Hana
32 Vavreková Laura
33 Bernadičová Nina
34 Ševčíková Romana
35 Villantová Adela
36 Kadlečíková Lada
37 Benková Stela

Chlapci skupina II.

Nácviky:

streda: tanec a spev 17:00 – 19:00.

Zoznam:

1 Hnilica Samuel
2 Prokop Bruno
3 Žoldoš Juraj
4 Štefanovič Matej
5 Cingel Michal
6 Škarvan Matúš
7 Buntaj Vladimír
8 Hudek Ondrej
© 2014 O.Z. Hájenka | Created by fine fox